Merik Kumanda Shop’da Hedef 1 Numara Olmak

Yazan  Mar 13, 2017

7 yıldır sektörün içerisinde olduğunu belirten Arık: “ Firmamızda tüm kumanda çeşitlerini bulundurmaya çalışıyoruz. Olmayan kumanda çeşitlerinde ise vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz. Fiyatlarımız konusunda ise çok iddialıyız.”dedi.

“En Kapsamlı Firmayız”
 

Kumanda dışında elektronik ürünlerin satışını yaptıklarını da belirten Arık konuşmasını şöyle sürdürdü: “Kumanda dışında uydu alıcı sistemleri, cep telefonu aksesuarları, LCD aparatları ve güvenlik kamerası sitemleri var. Ama bizim asıl üzerinde durduğumuz ürün kumandadır. Gerek zengin çeşit gerekse fiyatlar konusunda iddialıyız. İlimizde böyle kapsamlı bir şekilde kumanda satışı yapan başka bir mağaza olduğunu düşünmüyorum. Kumanda fiyatlarında taban fiyat 2,90 TL den başlayıp 180 liraya kadar çıkmaktadır. Tabi fiyatların değişmesine kumandanın kalitesi ve modeli etkili olmaktadır. İleriye yönelik olarak eski ve yeni tüm kumanda modellerini bulundurmayı hedefliyoruz.

Mağazamıza gelen müşteriye ihtiyacı olan ürünü verme amacındayız. Buraya gelen birisi istediği ürünü bulamayıp eli boş çıkmamalı diye düşünüyorum. Müşterilerimiz aldıkların ürünlerden memnun kalıyorlar, şuana kadar herhangi bir şikayet almadık ve sattığımız ürünün arkasındayız. Tüm ürün guruplarımız piyasadaki fiyatların altında hatta yarı fiyatına diyebiliriz. Bizim firma olarak felsefemiz tüm televizyon marka ve modellerine uyum sağlayan kumanda çeşitlerini bulundurmaktır.  Özellikle eski model ve yeni çıkan bir kumanda modelinin piyasada bulmak zordur. Ancak biz bu modelleri de satmaktayız.” 

 

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

  1. Öne Çıkanlar
  2. Popüler
  3. Yorumlar

Takvim

« Nisan 2018 »
Pzt Sal Çrş Per Cum Cmt Paz
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Kategoriler